Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Brno – Tajemství ženského zdraví a formování postavy

4.10.2019 | 17:00 - 6.10.2019 | 13:00


1900Kč

První víkendový kurz v Brně zaměřený jen pro ženy jakéhokoliv věku směřující k obnovení i upevnění vlastního zdraví.

Náhle nemůžete zapnout kalhoty? Obléci oblíbené šaty, váhy ukazují něco divného. Buď jsou pokažené váhy nebo mám něco se zrakem?  Ale ne. Zrak je v pořádku. I v zrcadle je dobře vidět, že postava nevypadá jako urostlý stromeček. Musíme něco začít dělat! Rychle! Ale diety a hladovky jsou nezdravé, 3 hodiny v posilovně k nevydržení, zdravé jídlo – nechutné. Co s tím?

Nevzrušujte se. Východisko existuje! Vaše cesta k nám. Nabízíme vám speciální kurz „ke zdravému ženství“. Je to – tanec pro tělo, klid pro duši, úleva pro bolavá záda a unavené nohy. Program kurzu se skládá z různých komplexů. Každý má svůj smysl: spalovat zbytečný tuk, aktivovat krevní oběh a metabolismus, vyrovnat záda, posílit svaly, protáhnout šlachy, dát sílu, energii, omladit celé tělo /organizmus/. Všechna cvičení dohromady jsou příjemným a jednoduchým způsobem pro vytvoření přirozené krásy každé ženy. Cvičení je vhodné jak pro začátečnice, tak i pro pravidelně cvičící všech věkových kategorií, každá cvičí dle svých možností a zdravotního stavu. A opět připravujeme něco nového.

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku)

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou opatřeny moudrými texty od OSHO, hodící se ke každému obrazu. Speciálně do víkendového kurzu Elena Tomilina zařadila zcela novou obličejovou masáž, ke které přiveze speciální krém na obličej. Produkty na kurzu jsou s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 29-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na svých kurzech. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá:

        Eva Ludvová, Tišnovská 20, 613 00, Brno, mobil: 604 461 175, e-mail: eva@ludvova.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen Evu Ludvovou, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nová souhrnná pravidla. Odskok přímo na zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Cena kurzu pro zájemce je 1900,- Kč (12 hodin kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v pátek 4.10.  od 17–20 hod. a pokračujeme v sobotu 5.10. od 10–18 hod a v neděli 6. 10. od 10-13hod.  (s dvouhodinovou obědovou pauzou v sobotu)
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte celé na účet do 20 9. 2019.
 • Můžete uhradit hotově, dle domluvy s paní Ludvovou nebo bankovním převodem na účet 245707960/0300, nejpozději do 20. 9. 2019.
 • Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem.
 • Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.  Vy pošlete kopii tohoto mailu s přihláškou, po zvolení PŘEPOSLAT, ke zpracování  na mail paní Ludvové. Ona Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu bez řádné omluvy před zahájením kurzu propadá celé kurzovné, při zdravotních problémech je storno poplatek 500 Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • kurz bude probíhat ve Waldorfské základní škole, Plovdivská 2572/8, Brno-Žabovřesky.
 • Doprava na kurz: individuálně
 • Na kurz si vezměte sportovní oblečení a vhodnou obuv do tělocvičny.    Pro masáž obličeje vezměte pro sebe ručník. Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě sebou. Pro tento kurz ke zcela novým cvičením budete potřebovat ještě jednu pomůcku posilovací gumu Thera-Band 1,5 metru nebo jiné značky. Jde o víceúčelovou cvičební a rehabilitační pomůcku. Posilovací gumu použijeme ve speciálním cvičení, které zlepšujte držení těla, rovnováhu, posiluje oslabené svaly, minimalizuje tlak na klouby, zvyšuje jejich rozsah a snižuje riziko zranění. Jedná se o vysoce kvalitní produkt vhodný pro všechny věkové skupiny díky možnosti volby zátěže/obtížnosti. Je vhodné pro ruce začínat se žlutou posilovací gumou, pro nohy je vhodné použít silnější červenou a zelenou.
 • Na kurzu je k dispozici erární čaj nebo káva s možností mléka. Na požádání uvaříme.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám.
 • Kurz je veden v českém jazyce

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, ozvěte se paní Evě Ludvové, ona Vám ochotně poradí. Děkujeme.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 20. 9. 2019 na účet a do 20. 9. 2019 hotově.

Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
4.10.2019 | 17:00
Ukončení:
6.10.2019 | 13:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , , , ,

Pořadatel

Eva Ludvová (Brno)
Telefon:
604 461 175
Email:
eva@ludvova.cz

Místo konání

Waldorfská ZŠ
Plovdivská 2572/8
Brno-Žabovřesky, Jihomoravský kraj 61600 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje