Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Brno – Podzimní posílení imunity a péče o klouby – říjen – ZRUŠENO!

9. října | 10:00 - 10. října | 17:00


2400Kč

KURZ ZRUŠEN!

Pro nedostatek účastníků byl kurz dnešním dnem zrušen!

 

A  víte, že mnozí lidé za měřítko mládí a zdraví považují pružnost. Čím je člověk pružnější, tím se mu zvyšuje šance na dlouhý život. A kromě toho pružné tělo je přitažlivější. Naše podvědomí okamžitě zařadí člověka do kategorie zajímavějšího, pokud je pružný. Pružná páteř –   mladé tělo. Zdravé cévy – žádné nemoci. A pokud nejsou žádné nemoci, není důvod k projevům stáří.

V taoistické józe /čchi-kungu/ se velmi často používají protahovací cvičení. Ty mají obrovský účinek, jak na tělo, tak na psychiku. Jejich působením na klouby a vazy se přenáší účinek na celé tělo. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou  celého života před sebou. Nejde o žádný spěch. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Výsledky cvičení jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Vzpomeňte si, že my spontánně protahujeme naše tělo  již od narození a protahování nás provází celým životem. Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti, mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

Můžeme vám pomoci nejen protáhnout šlachy, ale také propracovat klouby (bez jejich poškození), ulehčit bolesti při artritidě i zbavit se starých chronických zranění, naučit se shromažďovat energii těla k léčení nebo jen dobrému vlastnímu pocitu. Budete i odolnější proti nachlazení. Nakonec budete nejen schopni zlepšit pohyblivost, zformovat postavu. Tímto dokážete ovlivnit i svou práceschopnost, probudit a rozvíjet svůj intelekt.

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Kurz je veden v českém jazyce. Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá:

        Eva Grégrová, U Stadionu 238, 59501 Velká Bíteš, mobil: 604 461 175, e-mail: eva@gregrova.com


 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen Evu Grégrovou, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům. Odskok přímo na zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Kurz bude probíhat ve Waldorfské základní škole, Plovdivská 2572/8, Brno-Žabovřesky.
 • Cena kurzu pro zájemce je 2400,- Kč (12 hodin kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v sobotu 9. 10. od 10.00  – 18.00 hod a v neděli 10. 10. od 10.00 – 17.00 hod.  (s dvouhodinovou obědovou pauzou v sobotu)
 • Kurzovné uhraďte celé dle domluvy s paní Grégrovou bankovním převodem na účet 238081226 / 0600 nejpozději do 24. 9. 2021.
 • Kurzovné uhraďte nejdéle do týdne po potvrzení přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni.
 • Můžete uhradit celé kurzovné i hotově, nejpozději do 27. 9. 2021.
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto seminářem a zaškrtnete políčko s GDPR.
 • 1. Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a zároveň přijde přihláška ke zpracování paní Evě Grégrové. Ona Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • 2. Po odeslání přihlášky a úhrady jste již do kurzu zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné do data úhrady, budou do semináře zařazeni přednostně další zájemci. Pokud neuhradíte kurzovné do stanoveného data úhrady a neomluvíte se, budeme po vás vyžadovat poplatek na krytí nákladů 1000,-Kč.
 • 3. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při neúčasti na semináři bez řádné omluvy před zahájením semináře propadá celá záloha. Pokud se nezúčastníte ze zdravotních důvodů, kurzovné Vám bude na základě dokladu o nemoci částečně vráceno. V tomto případě storno poplatek činí 500,-Kč. Nutno oznámit předem písemně.  Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.

 

 • Ubytování, stravování a doprava

 • Ubytování i stravování si každý shání a hradí sám.
 • Doprava na kurz: individuálně

 

 • Co si vzít s sebou na kurz

 • vezměte si na kurz: volnější, sportovní oblečení a vhodnou obuv (cvičení bude probíhat v tělocvičně). Dále blok formátu A5 a něco na psaní. Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě s sebou. K cvičení budeme potřebovat “Taj-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat jako na obrázku, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou. K novým cvičením budeme potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Možno zakoupit např. u Vietnamců, na Alza.cz a v e-shopu Lidlu.
 • Na kurzu je k dispozici varná konvice. Doporučujeme přinést s sebou, pití a svačinu, kávu nebo čaj a hrnek.

 

Abyste se mohli zúčastnit kurzu, je potřeba: nemít příznaky covidu-19, vzít si respirátor, co kdyby náhodou se hodil, my ale mezi sebou budeme bez něj.

Nezapomeňte vzít s sebou:

 1. – potvrzení o prodělaném očkování na covid (Certifikát),
 2. – mít alespoň 22 dnů po 1. dávce očkování – kartička s datumem
 3. – případně potvrzení o tom, že jste prodělali tuto zákeřnou nemoc před dobou ne delší než 180 dnů,
 4. – nebo je nutné absolvovat co neblíže před ubytováním antigenní test, který má platnost 72hod. nebo PCR test – platný 7 dní.

Pokud nemáte nic, budeme mít antigenní testy k výtěru z nosu k dispozici (cena 50,-Kč).  Vše budeme muset zaznamenat pro případnou namátkovou kontrolu a pro pořadatele kurzu do Čestného prohlášení o bezinfekčnosti.

Přijeďte, prosíme, včas. Děkujeme za pochopení.


 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, ozvěte se paní Evě Grégrové, ona Vám ochotně poradí. Děkujeme.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 24. 9. 2021 na účet a do 27. 9. 2021 hotově.

Děkujeme.

 

Podrobnosti

Zahájení:
9. října | 10:00
Ukončení:
10. října | 17:00
Cena:
2400Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,

Pořadatel

Eva Grégrová (Brno)
Telefon:
604 461 175
Email:
eva@gregrova.com

Místo konání

Plovdivská 2572/8, Brno
Plovdivská 2572/8, Brno
Brno,
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje