Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Blatná – Východní praktiky k harmonizaci těla a ducha – říjen

15.10.2022 | 10:00 - 16.10.2022 | 17:00

2200Kč

Dlouhověká zkušenost tradiční čínské medicíny se ztělesnila do jednoduchého a zároveň mocného  ozdravného systému čchi-kung. Stará čínská cvičení čchi-kung ukazují jako jedno z nejefektivnějších. Jin a Jang jsou dva druhy energií, které vytvářejí základ fungování existence Vesmíru. Tělo (Jang) i duch (Jin) jsou zase dvě části lidského života. Tyto jsou neoddělitelně spojeny, a proto fyzický rozvoj musí být nutně  spojen s rozvojem duchovním. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou celého života před sebou. Poznáte, jak je možné se s pomocí čchi-kungu zbavit různých onemocnění a dosáhnout vnitřní harmonii. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Jeho výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Je to cesta pro ty, kteří chtějí být zdraví, jak fyzicky tak i duchovně. Zvláště užitečné  je cvičení čchi-kung pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti  čchi-kung zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.

Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost. Můžete kurz použít rovněž jako rodinnou terapii. Mnohým lidem daruje čchi-kung druhý život!

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Kurz je veden v českém jazyce. Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu. (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

 

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesňuje lektor kurzu

v sobotu 15. 10. 2022 –  10.00 – 13.00 cvičební blok

                                           13.00 – 14.00 oběd, pauza,

                                           14.00 – 17.00 cvičební blok

v neděli  16. 10. 2022 –  10.00 – 13.00 cvičební blok

                                          13.00 – 14.00 oběd, pauza,

                                          14.00 – 17.00 cvičební blok

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu výhradně zajišťují a informace podají:
         Marcela Veselá, Plzeňská 313, 388 01 Blatná, mobil: 604 123 519, e-mail : m.vesela@info-office.cz,
a Irena Sladká, Blatná, mobil:  605 111 344, e-mail: sladka44@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen paní Veselou nebo paní Sladkou, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku „Důležité informace“, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům –  zde.
 • Kurz bude probíhat v Blatné, v Kulturním centru Plantáž, Nádražní 661, ve velkém sále centra.
 • Cena kurzu je 2200,- Kč (2denní víkendový kombinovaný, cena zahrnuje kurzovné, bez ubytování a stravování).
 • Začínáme v sobotu od 10.00 hod do 17.00 hod. a končíme v neděli /10-17 hod. (s hodinovou obědovou pauzou na zajištěný, ale nezávazný společný oběd pro zájemce)
 • Kurzovné uhraďte celé 2200,-Kč dle domluvy s paní Marcelou Veselou na adresu: paní Marcely Veselé (viz. výše), hotově nebo bankovním převodem na účet 670100 – 2201469226 / 6210 (mBank),  nejpozději do 10. 10. 2022.
 • Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Pokud chcete přijít pouze na jeden den, sežeňte si za sebe náhradu na další den, kurzovné nevracíme.
 • Pokud nebudete mít za sebe náhradu, úhraha za 1 den činí 1400,-Kč.
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem a zaškrtnete políčko s GDPR.
 • 1. Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a zároveň přijde přihláška ke zpracování paní Marcele Veselé a paní Ireně Sladké. Jedna z nich Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • Kurzovné uhraďte nejdéle do týdne po potvrzení přihlášky.
 • 2. Po odeslání přihlášky a úhrady jste již do kurzu zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné do data úhrady, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci. Pokud neuhradíte kurzovné do stanoveného data úhrady a neomluvíte se, budeme po vás vyžadovat poplatek na krytí nákladů 1400,-Kč.
 • 3. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 1200,- Kč, později Kurzovné propadá celé. Pokud se nezúčastníte ze zdravotních důvodů, kurzovné Vám bude na základě dokladu o nemoci částečně vráceno. V tomto případě storno poplatek činí 500,-Kč. Nutno oznámit předem písemně.  Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Na kurzu je možno si uvařit čaj nebo kávu, příp. se nechat překvapit aktuální místní nabídkou, doneseným darem…:)
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám.
 • Doprava na kurz: individuálně

 

 • Co si vzít s sebou na kurz

 • vezměte si na kurz: volnější, sportovní oblečení a vhodnou obuv (cvičení bude probíhat v klubovně centra). Dále blok formátu A5 a něco na psaní . Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě s sebou. K cvičením budeme potřebovat „Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku“. Tyčka by měla vypadat dle obrázku, prosíme, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou. K novým cvičením budeme potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Možno zakoupit např. u Vietnamců, na Alza.cz a v e-shopu Lidlu. Děkujeme.

Abyste se mohli zúčastnit kurzu, je potřeba: nemít příznaky covidu-19.

Zařídíme vše podle toho, co bude v dané chvíli před kurzem platit za nařízení a pravidla.

Přijeďte, prosíme, včas. Děkujeme za pochopení.  


Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte paní Marcele Veselé nebo paní Ireně Sladké, ona Vám poradí.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 10. 10. 2022 na účet a do 10. 10. 2022 hotově.

Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
15.10.2022 | 10:00
Ukončení:
16.10.2022 | 17:00
Cena:
2200Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , ,

Pořadatel

Veselá Marcela, Blatná
Phone
604 123 519
Email
m.vesela@info-office.cz

Místo konání

Kulturní Plantáž Blatná (bývalé KCAŽ) – velký sál
Nádražní 661
Blatná, Jihočeský 388 01 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:


  * povinné údaje