Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Blatná – Podzimní posílení imunity a péče o klouby

18.10.2019 | 17:00 - 20.10.2019 | 13:00


1900Kč

A  víte, že mnozí lidé za měřítko mládí a zdraví považují pružnost. Čím je člověk pružnější, tím se mu zvyšuje šance na dlouhý život. A kromě toho pružné tělo je přitažlivější. Naše podvědomí okamžitě zařadí člověka do kategorie zajímavějšího, pokud je pružný. Pružná páteř –   mladé tělo. Zdravé cévy – žádné nemoci. A pokud nejsou žádné nemoci, není důvod k projevům stáří.

V taoistické józe /čchi-kungu/ se velmi často používají protahovací cvičení. Ty mají obrovský účinek, jak na tělo, tak na psychiku. Jejich působením na klouby a vazy se přenáší účinek na celé tělo. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou  celého života před sebou. Nejde o žádný spěch. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Výsledky cvičení jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Vzpomeňte si, že my spontánně protahujeme naše tělo  již od narození a protahování nás provází celým životem. Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti, mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

Můžeme vám pomoci nejen protáhnout šlachy, ale také propracovat klouby (bez jejich poškození), ulehčit bolesti při artritidě i zbavit se starých chronických zranění, naučit se shromažďovat energii těla k léčení nebo jen dobrému vlastnímu pocitu. Budete i odolnější proti nachlazení. Nakonec budete nejen schopni zlepšit pohyblivost a zhubnout, zformovat postavu. Tímto dokážete ovlivnit i svou práceschopnost, probudit a rozvíjet svůj intelekt.

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou opatřeny moudrými texty od OSHO, hodící se ke každému obrazu. Produkty na kurzu jsou s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 29-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu výhradně zajišťuje a informace podá:
         Marcela Veselá, Plzeňská 313, 388 01 Blatná, mobil: 604 123 519, e-mail : m.vesela@info-office.cz,
 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen paní Veselou, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům.
 • Kurz bude probíhat v Blatné, v Komunitním centru aktivního života, Nádražní 661, ve velkém sále.
 • Cena kurzu (3denní víkendový kombinovaný) je 1900,- Kč (kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v pátek od 17–21 hod., pokračujeme v sobotu 10–18 hod. (s dvouhodinovou obědovou pauzou na zajištěný, ale nezávazný společný oběd pro zájemce) a končíme nedělí /10-13 hod.
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte nejlépe celé, buď hotově (dle předchozí tel. domluvy se paní Veselou), nebo dále na uvedený účet. Před úhradou kurzu předejte nebo vyplňte přihlášku.
 • Můžete přijet minimálně na dva dny, a předem uhradit zálohu 1500,- Kč. Další případný další den lze doplatit hotově na místě kurzu. Téma kurzu je ale natolik důležité a látka rozvržena do celého víkendu, že nedoporučujeme absolvovat méně dnů.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem:  Přijde Vám  na Vámi uvedený mail kontrolní mail s přihláškou a kopie paní Veselé. Ona Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • Pokud chcete kurzovné uhradit bankovním  převodem, pošlete nejdříve vyplněnou přihlášku mailem na adresu paní Veselé (viz. výše) nebo na mail vesela@info-office.cz, a pak můžete celé kurzovné do týdne poslat na  účet:  670100 – 2201469226 / 6210 (mBank), nejpozději do 1. 10. 2019. Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu . Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení účasti na kurzu bez řádné omluvy 13. -1. den před zahájením kurzu propadá celé kurzovné; zdravotní problémy musí být doloženy lékařskou zprávou – pak je storno poplatek jen 500 Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně
 • vezměte si sebou na kurz: volnější, sportovní oblečení a vhodnou obuv (cvičení bude probíhat ve velkém sále centra). Dále blok formátu A5 a něco na psaní . Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě sebou. K cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, jak mi poslala Elena Tomilina s prosbou, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji sebou.
 • Na kurzu je možno si uvařit čaj nebo kávu, příp. se nechat překvapit aktuální místní nabídkou, doneseným darem…:)
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám.
 • Kurz je veden v českém jazyce.

 


Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte paní Marcele Veselé, ona Vám poradí.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 1. 10. 2019 na účet a do 4. 10. 2019 hotově. Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
18.10.2019 | 17:00
Ukončení:
20.10.2019 | 13:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,

Pořadatel

Veselá Marcela, Blatná
Telefon:
604 123 519
Email:
m.vesela@info-office.cz

Místo konání

Komunitní centrum aktivního života – velký sál
Nádražní 661
Blatná, Jihočeský 388 01 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje