Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Blatná – Jak si uchovat zdraví v kostech a kloubech – březen

6. března | 17:00 - 8. března | 13:00


1900Kč

Proč vaše tělo potřebuje protažení. V taoistické józe /čchi-kungu/ se velmi často používají protahovací cvičení. Ty mají obrovský účinek jak na tělo, tak na psychiku. Jejich působením na klouby a vazy se přenáší účinek na celé tělo. Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

Dlouhověká zkušenost tradiční čínské medicíny se ztělesnila do jednoduchého a zároveň mocného  ozdravného systému čchi-kung. Cílem jakéhokoliv cvičení čchi-kungu je zdraví jak fyzické tak psychické. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou celého života před sebou. Můžeme začít v jakémkoliv věku. Jeho výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Je to cesta pro ty, kteří chtějí být zdraví, jak fyzicky tak i duchovně. Zvláště užitečné  je cvičení čchi-kung pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti  čchi-kung zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.

Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost.

Mnohým lidem daruje čchi-kung druhý život!

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu. (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 30leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesňuje lektor kurzu

v pátek    6. 3. 2020 –  17.00 – 20.00 aktivní blok

v sobotu 7. 3. 2020 –  10.00 – 13.00 aktivní blok

                                        13.00 – 14.00 oběd, pauza,

                                        14.15 – 18.00 cvičební blok

v neděli  8. 3. 2020 –  10.00 – 13.00 aktivní blok

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu výhradně zajišťují a informace podají:
         Marcela Veselá, Plzeňská 313, 388 01 Blatná, mobil: 604 123 519, e-mail : m.vesela@info-office.cz,
a Irena Sladká, Blatná, mobil:  605 111 344, e-mail: sladka44@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen paní Veselou, případně paní Sladkou, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům –  zde.
 • Kurz bude probíhat v Blatné, v Komunitním centru aktivního života, Nádražní 661, ve velkém sále.
 • Cena kurzu (3denní víkendový kombinovaný) je 1900,- Kč (kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v pátek od 17–20 hod., pokračujeme v sobotu 10–18 hod. (s dvouhodinovou obědovou pauzou na zajištěný, ale nezávazný společný oběd pro zájemce) a končíme nedělí /10-13 hod.
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte nejlépe celé, buď hotově (dle předchozí tel. domluvy se paní Veselou), nebo dále na uvedený účet. Před úhradou kurzu předejte nebo vyplňte přihlášku.
 • Můžete přijet minimálně na dva dny, a předem uhradit zálohu 1500,- Kč. Další případný další den lze doplatit hotově na místě kurzu. Téma kurzu je ale natolik důležité a látka rozvržena do celého víkendu, že nedoporučujeme absolvovat méně dnů.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem:  Přijde Vám  na Vámi uvedený mail kontrolní mail s přihláškou a kopie paní Veselé. Ona Vás bude kontaktovat a vyřizovat další.
 • Pokud chcete kurzovné uhradit bankovním  převodem, pošlete nejdříve vyplněnou přihlášku mailem na adresu paní Veselé (viz. výše) nebo na mail vesela@info-office.cz, a pak můžete celé kurzovné do týdne poslat na  účet:  670100 – 2201469226 / 6210 (mBank), nejpozději do 21. 2. 2020. Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu . Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení účasti na kurzu bez řádné omluvy 13. -1. den před zahájením kurzu propadá celé kurzovné; zdravotní problémy musí být doloženy lékařskou zprávou – pak je storno poplatek jen 500 Kč. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně
 • vezměte si sebou na kurz: volnější, sportovní oblečení a vhodnou obuv (cvičení bude probíhat ve velkém sále centra). Dále blok formátu A5 a něco na psaní . Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě sebou. K cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, jak mi poslala Elena Tomilina s prosbou, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji sebou. K novým cvičením budeme potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 25 – 26 cm. Cena od Vietnamců 52,- – 72,- Kč, zbytek prodejců od 72,- Kč – 90,-Kč. Dokonce je mají na Alza.cz a v e-shopu Lidlu.
 • Na kurzu je možno si uvařit čaj nebo kávu, příp. se nechat překvapit aktuální místní nabídkou, doneseným darem…:)
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám.
 • Kurz je veden v českém jazyce.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte paní Marcele Veselé, ona Vám poradí.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 21. 2. 2020 na účet a do 24. 2. 2020 hotově.

Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
6. března | 17:00
Ukončení:
8. března | 13:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,

Pořadatel

Veselá Marcela, Blatná
Telefon:
604 123 519
Email:
m.vesela@info-office.cz

Místo konání

Komunitní centrum aktivního života – velký sál
Nádražní 661
Blatná, Jihočeský 388 01 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje