Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Blatná – Cesta k harmonii, vnitřní síle a dlouhověkosti

8.3.2019 | 17:00 - 10.3.2019 | 13:00


1900Kč

Harmonie, to je zdraví, síla a krása, štíhlé, pružné tělo, lesk v očích, úspěch ve všech aktivitách, láska a souznění s blízkými, pohoda v životě. Kdo z nás  by o tom nesnil. Jak důležité je pro každého dosažení vnitřní harmonie a jednoty s okolním světem? Bez naplnění všeho zmíněného je těžké mluvit o dobrém zdravotním stavu.

Dlouhověká zkušenost tradiční čínské medicíny se ztělesnila do jednoduchého a zároveň mocného  ozdravného systému čchi-kung. Její výsledky  jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice  … Je to cesta pro ty, kteří chtějí být zdraví, jak fyzicky tak i duchovně. Zvláště užitečné  je cvičení čchi-kung pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti  čchi-kung zvyšuje životní aktivitu, pomáhá při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii.

Mnohým lidem daruje čchi-kung druhý život !

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurz (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou opatřeny moudrými texty od OSHO, hodící se ke každému obrazu. Produkty na kurzu jsou s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 29-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu.

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu výhradně zajišťují a informace podají:
         Marcela Veselá, Plzeňská 313, 388 01 Blatná, mobil: 604 123 519, e-mail : m.vesela@info-office.cz
          a Irena Sladká, mobil: 605 111 344, e-mail : sladka44@seznam.cz,
 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali jen paní Veselou nebo paní Sladkou, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nové zkrácené souhrnné podmínky.
 • Kurz bude probíhat v Blatné, v Komunitním centru aktivního života, Nádražní 661, ve velkém sále.
 • Cena kurzu pro zájemce je 1900,- Kč (3 denní víkendový kombinovaný kurz,  kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v pátek od 17–20 hod. a pokračujeme v sobotu 10–18 hod  a končíme v nedělí od 10-13 hod. (s dvouhodinovou obědovou pauzou v sobotu)
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Kurzovné uhraďte nejlépe celé  buď hotově dle předchozí tel. domluvy se paní Veselou. Při úhradě kurzu předejte nebo vyplňte přihlášku.
 • Můžete přijet minimálně na dva dny, uhradit zálohu 1500,- Kč a případné další den uhradit hotově na místě kurzu, ale téma kurzu je natolik důležité a látka rozvržena do celého víkendu, že nedoporučujeme absolvovat méně dnů.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem: Přijde Vám  na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.
 • Pokud chcete kurzovné uhradit bankovním  převodem, pošlete nejdříve vyplněnou přihlášku mailem na adresu paní Veselé (viz. výše) nebo na mail vesela@info-office.cz, a pak můžete celé kurzovné do týdne poslat na  účet:  670100 – 2201469226 / 6210 (mBank), nejpozději do 26. 2. 2019. Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu.  Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu bez řádné omluvy 14 dní před zahájením kurzu propadá celé kurzovné, při zdravotních problémech – musí být doloženo lékařskou zprávou, je storno poplatek 500 Kč. Nutno oznámit písemně. Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Doprava na kurz: individuálně
 • vezměte si sebou na kurz: volnější, sportovní oblečení a vhodnou obuv (cvičení bude probíhat v sale centra). Dále blok formátu A5 a něco na psaní. Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě sebou.
 • Na kurzu bude k dispozici erární čaj nebo káva s možností mléka. Na požádání uvaříme. Hrnečky doneste vlastní nebo nějaké budou k zapůjčení.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám.
 • Kurz je veden v českém jazyce.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte paní Marcele Veselé nebo paní Sladké, oni Vám rádi poradí. Děkujeme.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 26. 2. 2019 na účet a do 1. 3. 2019 hotově. Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
8.3.2019 | 17:00
Ukončení:
10.3.2019 | 13:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , , ,

Pořadatel

Veselá Marcela, Blatná
Telefon:
604 123 519
Email:
m.vesela@info-office.cz

Místo konání

Komunitní centrum aktivního života – velký sál
Nádražní 661
Blatná, Jihočeský 388 01 Česká republika
+ Google Mapa

Přihláška na kurz nebo na masáž:

* povinné údaje