Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Bruntál – Dukelská 14/4 – Důvěřuj svému tělu, zná cestu ke zdraví – říjen

21.10.2023 | 10:00 - 22.10.2023 | 16:00

2400Kč

2 denní víkendový tematický kurz v Moravskoslezském BRUNTÁLE – Bývalé středisko volného času, 1. patro, v zrcadlovém sále od 21. až 22. října 2023 vždy od 10.00 hod. – 16.00 hod.

Speciální víkendový kurz pro ženy a muže jakéhokoliv věku a pohyblivosti. Je zaměřen nejen na ozdravění a harmonizaci vlastního těla a duše, zvýšení energie Jin a Jang, zlepšení cirkulace krve, posílení sexuální energie, zlepšení pohyblivosti a posílení páteře a kloubů, ale i na umění odstraňování problémů bránících nám být sami sebou.

Nepřítomnost nemoci a vnitřní harmonie jsou nezbytnou podmínkou lidského štěstí, všestranného rozvoje osobnosti a pocitu naplněného života. Pro dosažení tohoto cíle je třeba především zkoumat své tělo, procesy v něm, a sledovat varovné příznaky nemoci. V každém těle se nachází program pro obnovu a rozvoj. Naším úkolem je vytvořit podmínky pro realizaci tohoto programu. V tomto vám pomohou dynamická techniky – pohyb spojení s kontrolovaným dechem a soustředěním. „V pohybu hledáme klid a v klidu pohyb“  – to je cesta k dosažení fyzické a duchovní dokonalosti. Staré dynamických techniky nám dávají možnost dosáhnout jasnosti i čistoty rozumu, dobíjet i tělesnou i psychickou energii a udržet si své tělo v nejlepší fyzické formě.

Pomůžeme vám nejen protáhnout šlachy, ale také propracovat klouby (bez jejich poškození), ulehčit bolesti při artritidě i zbavit se starých chronických zranění, naučit se shromažďovat energii těla k léčení nebo jen dobrému vlastnímu pocitu. Budete i odolnější proti nachlazení. Nakonec budete nejen schopni zlepšit pohyblivost, zformovat postavu. Tímto dokážete ovlivnit i svou práceschopnost, probudit a rozvíjet svůj intelekt.

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Kurz je veden v českém jazyce. Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

 

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesňuje lektor kurzu

v sobotu 21. 10. 2023

 • 10.00 – 13.00 cvičební blok
 • 13.00 – 14.00 oběd, pauza,
 • 14.15 – 16.00 cvičební blok

v neděli 23. 10. 2022

 • 10.00 – 13.00 cvičební blok
 • 13.00 – 14.00 oběd, pauza,
 • 14.15 – 16.00 cvičební blok

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá:
 Dana Meca Franková (Luňáková), (osobně): Mezina 76, 792 01 Bruntál  
        nebo  na tel. +420 603 488 553, email: dana.lunakova@seznam.cz, Skype: Dana Luňáková
a Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali Danu Meca Frankovou (Luňákovou) nebo případně Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku „Důležité informace“, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům. Odskok přímo na zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Cena kurzu pro zájemce je 2400,- Kč (2 denní víkendový kombinovaný kurz,  kurzovné, bez ubytování a stravování)
 • Kurz bude probíhat v zrcadlovém sále, bývalé středisko volného času, 1. patro, Dukelská 14/4, 792 01 Bruntál. Nachází se v centru města. Vchod ze dvora.
 • Začínáme v sobotu 21. 10. a končíme v neděli 22. 10. , vždy od 10.00 – 16.00 hod. (v sobotu i v neděli s hodinovou pauzou na oběd)
 • Kurzovné uhraďte celé 2400,-Kč nejlépe do týdne od potvrzení přihlášky a nejpozději do 28. 9. 2023, bankovním převodem na účet 263894093/0800 nebo hotově, popřípadě složenkou typu C na adresu: paní Dany Meca Frankové (viz. výše).
 • Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení a datum kurzu,  u složenky stačí místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Pokud chcete přijít na méně dní, sežeňte si za sebe náhradu na další den, kurzovné nevracíme. 
 • Kurz  je  limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Pokud vyplníte formulář přihlášky pod tímto kurzem a zaškrtnete políčko s GDPR.
 • 1. Přijde Vám na Váš mail kontrolní mail s přihláškou a zároveň přijde přihláška ke zpracování paní Daně Meca Frankové. Ona Vás bude kontaktovat a vyřizovat další. Po potvrzení přihlášky kurzovné uhraďte nejlépe do týdne.
 • 2. Po odeslání  přihlášky  a  úhrady  jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme kurzovné do data úhrady, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci. Pokud neuhradíte kurzovné do stanoveného data úhrady a neomluvíte se, budeme po vás vyžadovat poplatek na krytí nákladů 1400,-Kč.
 • 3. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 1000,- Kč, později Kurzovné propadá celé. Pokud se nezúčastníte ze zdravotních důvodů, kurzovné Vám bude na základě dokladu o nemoci částečně vráceno. V tomto případě storno poplatek činí 500,-Kč. Nutno oznámit předem písemně.  Přečtěte si rubriku Důležité informace  –  nejen o stornu.
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám. Levné ubytování lze domluvit s paní Meca Frankovou pouze včas a je omezeno kapacitou.
 • Doprava na kurz: individuálně. Autem s omezeným parkováním přímo u Střediska volného času (3 auta) nebo vlakem či autobusem do Bruntálu.

 

Co si vzít s sebou na kurz

 • Na kurz si vezměte:  sportovní oblečení a vhodnou obuv do tělocvičny.  Pokud rádi používáte karimatku, vezměte si ji určitě s sebou. K cvičením budeme potřebovat „Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku“. Tyčka by měla vypadat dle obrázku. Prosíme, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji s sebou. K novým cvičením budeme potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Možno zakoupit např. u Vietnamců, na Alza.cz a v e-shopu  Lidlu.

 


Pokud budou nastavena dodatečná hygienická pravidla, zařídíme vše podle toho, co bude v dané chvíli před kurzem platit za pravidla a nařízení správce střediska volného času Bruntál. O případných změnách budeme informovat každého účastníka kurzu mailem.

Přijeďte, prosíme, včas. Děkujeme za pochopení.  


 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, ozvěte se paní Daně Meca Frankové (Luňákové), ona Vám ochotně poradí.

 Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do  28. 9. 2023 na účet nebo hotově dle domluvy s paní Meca Frankovou.

Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
21.10.2023 | 10:00
Ukončení:
22.10.2023 | 16:00
Cena:
2400Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,

Pořadatel

Meca Franková (Luňáková) Dana
Telefon
603 488 553
Email
dana.lunakova@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Bývalé středisko volného času Bruntál
Dukelská 14/4
Bruntál, Moravskoslezský kraj 752 01 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon
603 488 553

Přihláška na kurz nebo na masáž:


  * povinné údaje