Před kurzem:

Na podobném kurzu jsem již byla a nyní jsem přijela kvůli setkání s Elenkou po 9ti letech!

Očekávám prohloubení některých technik cvičení, dýchání apod. Jsem celkem v pohodě, protože pravidelně cvičím jógu. Přijela jsem také proto, aby mi Elenka pomohla s kyčelním kloubem pravé nohy, kde se mi objevily osteofyty. Celkově mám pravou nohu oslabenou kvůli propadlé klenbě chodidla

Po kurzu:

Cítím se mnohem lépe. Líbila se mi celkově náplň kurzu. Elenčin profesionální přístup, nadšení, které umí přenášet na ostatní. Je pro mne vzorem odpovědného lektora, který předává své vědomosti, zkušenosti a dovednosti všem bez výjimky. Také jsem spokojená s organizací a péčí týmu – Dana L.+ Leoš Lacina+Elena. Moc mi pomohla Elenčina masáž a rady. Zlepšila jsem se ve všem „pochválím se všude“…

Ale určitě budu dál pracovat na všem – k dokonalosti mám daleko!! Určitě přijedu znovu na některý kurz !! Děkuji mnohokrát !

Mgr. Bohuslava K., 1952

Před kurzem:

Na kurzu jsem už byl, jezdím sem pro radost a za pohodou, která tu vždy je, očekávám něco krásného.

Po kurzu:

Cítím se smutně, neboť už je konec. Děkuji.

Milan Č., 1964

Před kurzem:

Na podobných kurzech jsem už byla, ale na kurzu Eleny Tomiliny jsem poprvé.

Po kurzu:

Jsem velmi nadšená ze všech cvičebních sestav. Cítím se velmi dobře a jsem ráda, že jsem se zúčastnila. Elenka je milá a ráda pomáhá ke zdraví ostatním – jsem vděčná za setkání s ní. Po cvičení se cítím lépe než před příjezdem. Jsem spokojená s organizací i programem. Věřím, že s cvičením budu pokračovat i nadále! Určitě se zúčastním i některého dalšího kurzu se cvičením! Děkuji.

Helena K., 1963

Před kurzem:

Na podobných kurzech jsem už byla. Důvodem byla předešlá skvělá zkušenost s kury E.Tomiliny. Očekávám relaxaci, protažení těla, ozdravnou-napravující masáž Elenky. Celkem se cítím dobře až na zablokovanou krční páteř, blokaci krční páteře a ne zcela funkční koleno.

Po kurzu:

Cítím se dobře – mám příjemně protažené tělo. Co se týká cvičení – všech – jsou bezkonkurenční. U všeho ostatního se přizpůsobuji, kurz vnímám jako dovolenkový, proto pohodový a je to vše díky lidem, kteří se kolem kurzu pohybují. Na kurz jsem nejela s cílem něčeho konkrétního dosáhnout, ale příjemně si zacvičit, protáhnout se a osvěžit si různé cviky, protažení páteře, zpevnění pánevního dna atd. Všechno se mi moc líbilo i s doprovodným programem. Děkuji.

Zdenka Š., 1965

Před kurzem:

Na kurzech jsem již byla, mám ráda prostředí kurzů s Elenkou – jsou vždy skvělé!!

Očekávám zlepšení hybnosti – hlavně pochroumané rameno z pádu v horách. I když se cítím velmi dobře – přeji si zlepšení hybnosti svých kloubů, hlavně kolen a kyčlí, snížení váhy a zbavení se přebytečného vnitřního tuku!

Po kurzu:

Cítím se skvěle!!! Velmi podařený kurz! Náplň Elenky jako vždy výborná!! Kuchyně naprosto úžasná, velké díky paní kuchařce. Personál velmi vstřícný, ubytování příjemné, vše čisté!! Mám dobrý pocit, že jsem opět zvolila něco pro své zdraví!! Děkuji všem organizátorům!!

Jana Z., 1955